Panasonic 49" TH-49FX600N 4K UHD HDR LED TV | Inbuilt WiFi LAN | Screen mirroring
Rs 140,000
OverView
Panasonic TH-49FX600N LED TV is a 49" smart LED TV.Panasonic TH-49FX600N LED TV is 4K UHD 1500Hz BMR.Has WiFi LAN inbuiltSupports screen mirroringPanasonic TH-49FX600N LED TV consists hexa chrom...Product Description
Panasonic TH-49FX600N LED TV is a 49" smart LED TV.
Panasonic TH-49FX600N LED TV is 4K UHD 1500Hz BMR.
Has WiFi LAN inbuilt
Supports screen mirroring
Panasonic TH-49FX600N LED TV consists hexa chrome drive color management.
Provides HDR Viewing experience
Has adaptive backlight dimming
Super bright IPS Panel
Panasonic TH-49FX600N LED TV has slim E-LED
Noise reduction
Power Consumption is 100-240 V / 50-60 Hz
Panasonic TH-49FX600N 4K UHD HDR 49" LED TV has 3840 x 2160Pixels resolution.
Warranty: 1 Years Warranty
Related Products
Philips 24inch Slim LED TV
Rs 22,900
Samsung 24 Inch Hd Led Tv - Black
Rs 22,041 Rs 24,490
Videocon 55" 4K UHD Android Smart LED TV